۱۳۹۰ اردیبهشت ۱۷, شنبه

مسجد و کلیسا

در یکی از مناطق شهر لندن کلیسائی قرن هجدهمی با موافقت مقامات محلی به مسجد تبدیل شد.  تلویزیون بی بی سی گزارشی تهیه کرده بود که در آن علت این تبدیل زیاد شدن تعداد مسلمانان در این منطقه و همچنین بلااستفاده بودن این کلیسا بوده است. مسلمانان همان منطقه اظهار خوشحالی کردند. امام جماعت مسجد نیز این موضوع را ناشی از قدرت اسلام دانست و هیچ اشاره ای به میزان بسیار بالای رواداری جامعه بریتانیا با مذاهب مختلف نکرد. شاید هم اساسا چنین چیزی را درک نمی کند. تصور کنید عکس این موضوع در کشوری مسلمان ولی کثیر المذهب مثل مالزی و در منطقه ای مسیحی نشین اتفاق می افتاد. چند صد نفر همان روز اول، فقط در پاکستان کشته می شدند؟

۳ نظر:

 1. وقتی میگیم دو جماعت پررو و نمکنشناس تشریف دارند میفرمایید صحرای کربلا! به این دو باید پاکستانیهای (اسم کچل زلفعلی) بیهویت را افزود! من در پشت ان مصاحبه پوندهای وهابیون را بوضوح میدیدم.
  به راستی سوگند! ان شیخ مفتخور،ذره ای به گفته هایش باور نداشت و دروغ وریا و...در ذات این جماعت مستقل اززمان است! یعنی شما باور کردید که ایشان میخواد انگلیس و المان و...مثل پاکستان بشه! چرا برنمیگرده پاکستان! ای صادق هدایت (کاروان اسلام) روحت شاد باد!
  بهرام

  پاسخحذف
 2. بعبارت دیگر آنان دوست دارند هم از آخور بخورند و هم از توبره. در لندن باشند و طبق استانداردهای بالای آنجا حقوقشان را طلب کنند ولی برای بقیه مطابق اصول زمان غارنشینی حکم کنند. قضیه بن لادن هم اینطور بود، اگر او را نمی کشتند سلفی ها هزار تا وکیل برای او می گرفتند و هر جلسه دادگاه منبری میشد برای بقول قائد پیامبر غارنشینان.

  پاسخحذف
 3. بعبارت دیگر آنان دوست دارند هم از آخور بخورند و هم از توبره. در لندن باشند و طبق استانداردهای بالای آنجا حقوقشان را طلب کنند ولی برای بقیه مطابق اصول زمان غارنشینی حکم کنند. قضیه بن لادن هم اینطور بود، اگر او را نمی کشتند سلفی ها هزار تا وکیل برای او می گرفتند و هر جلسه دادگاه منبری میشد برای بقول قائد پیامبر غارنشینان.
  این نوع استفاده توامان از آخور و توبره قبلا توسط بنیادگرایان یهودی تجربه شده است و اکنون هم ادامه دارد. البته دنیای رسانه ها فعلا از آن غارنشینان غافل است و حماقت امثال بن لادن اجازه پرداختن به این غارنشینان را نمی دهد. این مطلب را ببینید
  http://www.bbc.co.uk/persian/arts/2011/05/110511_l11_photo_manipulation_image.shtml
  در خصوص حذف عکس هیلاری کلینتون بعلت مسائل جنسی!! است در نشریه ای متعلق به غارنشینان یهودی ساکن در نیویورک. بنیادگرایان یهودی که فلسطین و امریکا و حتی اسرائیل را گروگان اهداف نژادپرستانه خود کرده اند، یکی از عوامل اصلی پیدایش همین گروه های تروریستی اسلامی است. خدا وکیلی در کدام کشور اسلامی با افکار فول سلفی چنین عکسی سانسور می شد؟ تازه آن هم در نشریه ای چاپ نیویورک!

  پاسخحذف